Strona główna » O firmie

Zarząd Spółki
Prezes Zarządu
Zdzisław Pelczar
Dyrektor Naczelny

Jeżeli znajdziecie czas aby przeczytać o nas trochę informacji to z satysfakcją mamy przyjemność zaprezentować Budownictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Spółka z o. o.

Firma powstała 01 sierpnia 2005r. w wyniku restrukturyzacji Budownictwa Naftowego „Naftomontaż” Spółka z o. o. w Krośnie. Siedziba spółki mieści się w Przemyślu przy ulicy Wernyhory – 1. Wykorzystując część potencjału ludzkiego z poprzedniej firmy utworzono nowoczesną firmę gwarantującą profesjonalne wykonanie każdego zadania. Obecnie zatrudniamy 80 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych w różnych specjalnościach budowlanych. Naszym celem jest zbudowanie wyspecjalizowanej firmy profesjonalnie zaspokajającej potrzeby odbiorców.

Podstawowym profilem działalności spółki są roboty budowlano – montażowe dla branży gazownictwa i górnictwa naftowego oraz rynku ogólnobudowlanego. Kompleksowo wykonujemy wszystkie prace związane z zagospodarowaniem odwiertów ropnych i gazowych. Wykonujemy również roboty instalacyjne w systemach stalowych i tworzyw sztucznych, jak i związane z tym prace budowlane, budowlano - montażowe i ziemne, w tym przejścia gazociągów pod dnem rzek, pod drogami i innymi przeszkodami terenowymi.

Roboty wykonywane przez Naftomontaż Przemyśl cieszą się uznaniem wymagającego klienta jakim jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.w Warszawie, które umieściło firmę na swojej liście kwalifikowanych dostawców wyrobów oraz wykonawców usług i robót budowlano – montażowych dla celów inwestycyjnych i remontowych.

Posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry z uprawnieniami, personelu o dużym doświadczeniu zawodowym, oraz zaplecza technicznego i specjalistycznego sprzętu pozwala na kompleksową i terminową realizację obiektów naftowo – gazowniczych oraz rynku ogólnobudowlanego. Nadrzędnym celem naszej działalności jest pełne zadowolenie i satysfakcja klient oraz wysoka jakość usług.

Budownictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
37-700 Przemyśl, ul. Tarniowa 8
Konto spółki: Podkarpacki Bank Spółdzielczy O/Przemyśl Nr rachunku: 43 8642 1155 2015 1500 0943 0001
KRS: 0000238949 NIP: 795-23-57-090 REGON: 180052661 PKD: 4120Z
Strona główna | O firmie | Oferta | Partnerzy | Realizacje | Kontakt
Copyright by BNG Naftomontaż Przemyśl Sp. z o.o | Realizacja: Infores