Strona główna » Partnerzy
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Oddział w Sanoku
Od ponad 60 lat załoga PGNiG S.A. – Oddział w Sanoku kontynuuje bogate - sięgające  pierwszej połowy XIX wieku tradycje górnictwa naftowego na Podkarpaciu. Dziś jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie eksploatacji gazu ziemnego oraz jego podziemnym  magazynowaniu.

zobacz www
Operator Gazociągów Przemysłowych
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. powstał 16 kwietnia 2004 r., jako PGNiG – Przesył Sp. z o.o. - 100% udziałów spółki objęło wówczas Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG). Od tego momentu GAZ-SYSTEM S.A. przejął nadzór oraz odpowiedzialność za transport gazu ziemnego strategicznymi gazociągami w Polsce.

Oddział w Tarnowie zajmuje się transportem gazu i eksploatacją sytemu przesyłowego (gazociągi wysokiego ciśnienia, tłocznie gazu, stacje rozdzielczo-pomiarowe, stacje gazowe I stopnia, stacje centralnego nawaniania) południowo-wschodniej Polski gwarantując niezawodną dostawę gazu dla odbiorców.

zobacz www
PGNiG Technologie Spółka Akcyjna Oddział Naftomontaż w Krośnie
Podstawowym profilem działalności spółki jest zagospodarowanie powierzchniowe złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, budowa rurociągów w zakresie wszystkich ciśnień i wydajności, podziemnych magazynów gazu ziemnego z pełną infrastrukturą techniczną oraz świadczenie usług w branży budownictwa.

zobacz www
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Tarnowie
Obszar działania Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Tarnowie obejmuje 4 województwa Polski południowo-wschodniej: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie, w tym 69 powiatów i 546 gmin. Na tym obszarze przebiega jeden z głównych gazociągów krajowego systemu przesyłowego, zasilany gazem ziemnym pochodzącym z importu, a także ze złóż krajowych. Zlokalizowana jest tu bogata infrastruktura w postaci gazociągów przesyłowych i dystrybucyjnych, tłoczni i magazynów gazu, stacji redukcyjno - pomiarowych I i II stopnia. Spółka dysponuje również obiektami administracyjnymi oraz nowoczesnymi urządzeniami i sprzętem technicznym. Zatrudnia doświadczoną, specjalistyczną kadrę pracowniczą w ilości około 3 300 osób. PSG Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie działa na obszarze zaliczanym do najbardziej zgazyfikowanych rejonów Polski (74% - przy średniej krajowej 41%). Obszar ten, liczy 64 481 km2.

zobacz www
Wafro Sp. z o.o. w Brzozowie
Profil działalności Firmy to szeroko pojęte wykonawstwo instalacji i sieci sanitarnych, sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych oraz roboty specjalistyczne takie jak inspekcja telewizyjna kanalizacji czy przewierty sterowane.

zobacz www


Budownictwo Naftowo Gazownicze Naftomontaż Przemyśl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
37-700 Przemyśl, ul. Tarniowa 8
Konto spółki: Podkarpacki Bank Spółdzielczy O/Przemyśl Nr rachunku: 43 8642 1155 2015 1500 0943 0001
KRS: 0000238949 NIP: 795-23-57-090 REGON: 180052661 PKD: 4120Z
Strona główna | O firmie | Oferta | Partnerzy | Realizacje | Kontakt
Copyright by BNG Naftomontaż Przemyśl Sp. z o.o | Realizacja: Infores